• +48 12 261 95 00
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Conbest Laboratoria

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ SPRZĘTU LABORATORYJNEGO

Sprzęt laboratoryjny

Nasza pasja i hobby od ponad 30 lat, tworzona przez kadrę doświadczonych specjalistów, wspartych nowym, dynamicznym zespołem.

conbest-labo-iphone.png
Urządzenia laboratoryjne

Niezbędne w codziennej pracy urządzenia laboratoryjne. Od najprostszych jak pH-metry, konduktometry, wagi do najbardziej zaawansowanych systemów reologicznych. Ponad 10,000 produktów.

Rerfaktometry i polarymetry
Rejestratory bezprzewodowe
Mikroskopy i systemy obrazowania
Metalografia
Meble laboratoryjne

1. ROZMOWA

By dobrze realizować zadania musimy poznać Twoje potrzeby. To najważniejszy elemet naszej pracy.

2. ANALIZA

Szukamy optymalnych rowiązań technicznych spełniających Twoje wymagania.

3. OFERTA

Przestawiamy ofertę, omawiamy rozwiązania alternatywne, negocjujemy warunki.

4. DOSTAWA

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za sprawną i terminową realizację dostaw.

Z ostatniej chwili

Kremy, pasty do zębów, oleje, keczupy i cała gama innych produktów płynnych i półpłynnych wymaga pomiaru lepkości próbki w wybranych warunkach. Przykładowo, kremy powinny łatwo rozsmarowywać się na skórze, lecz jednocześnie nie powinny one wypływać z przechylonego opakowania. Pasta do zębów powinna dać łatwo wycisnąć się z tubki, ale nie

Jakość oleju spożywczego wykorzystywanego do smażenia pogarsza się pod wpływem powietrza, światła, ciepła i wody. Jeśli ulegnie pogorszeniu, może dojść do nadmiernego pienienia się oleju, zmiany jego koloru, wydzielania nieprzyjemnego zapachu lub nadmiernej zawartości tłuszczu w żywności. Może to nie tylko wpłynąć na smak produktu, ale także być szkodliwe dla

Japoński PAL-pH to nowatorski pehametr kieszonkowy ze zintegrowaną, płaską elektrodą. Nie trzeba już przelewać próbki do naczynia. Wystarczy nanieść kilka kropel na pehametr i nacisnąć START. Pomiar próbek półstałych też nie jest problemem. Mycie? Wystarczy spłukać gniazdo pod bieżącą wodą. W odróżnieniu od zwykłych pehametrów, pracując z PAL-pH nie musisz nawet posiadać KCl.

Jak nas oceniają?

Analiza potrzeb
Negocjacje
Logistyka dostaw
Przyjazna obsługa
92%
Wiedza i kompetencje
98%
Elastyczność
95%

Skontaktuj się z nami

Conbest


Conbest Sp. z o.o.
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16
tel: +48 12 261 95 00

Nie przegap!

MiniMarket

© Conbest 2024. All Rights Reserved. Powered by Conbest