• +48 12 261 95 00
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Refraktometry i polarymetry

Pomiar stężenia mediów ciekłych oraz właściwości ciał stałych. Urządzenia przenośne, laboratoryjne oraz przemysłowe.

REFRAKTOMETRY MOBILNE NFC

Refraktometry PAL NFC

Transmisja danych, przeliczanie skal, stężeń, analiza wyników.

Zobacz

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ REFRAKTOMETRÓW

Refraktometr
Flex Admin

Czym są refraktometry?

Refraktometry są stosowane do szybkiego pomiaru stężenia roztworów. Choć w rzeczywistości mierzą współczynnik załamania światła, to znając odpowiednie zależności można szybko dojść do stężenia danej substancji.  W rezultacie, w ciągu kilku sekund możemy przeprowadzić analizę normalnie zajmującą wiele godzin. Mało tego - refraktometry instalowane w ciągach technologicznych na bieżąco  kontrolują parametry i sterują pracą całych instalacji przemysłowych.

Dlaczego ATAGO?

ATAGO to założona w 1942 roku japońska firma specjalizująca się w produkcji refraktometrów i polarymetrów. Jej produkty są synonimem jakości, precyzji i doskonałych rozwiązań technicznych. Wszystkie produkty ATAGO są projektowane i wykonywane wyłącznie w Japonii. 

Z firmą ATAGO współpracujemy od przeszło 20 lat. Jesteśmy jej przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Conbest jest również autoryzowanym centrum serwisowym firmy ATAGO.

Niezawodność

Wszystkie urządzenia ATAGO zostały zaprojektowane i wykonane w Japonii. Produkty ATAGO spełnieją najwyższe standardy jakościowe.

Atrakcyjna cena

Relacja jakości do ceny stanowi o trwałej i niepodważalnej wartości rynkowej.

Wsparcie i serwis

Conbest jest autoryzowanym centrum serwisowym ATAGO w Polsce. Produkty pochodzące z naszej sieci dystrybucyjnej objęte są opieką gwarancyjną i pogwarancyjną.

Co znajdziesz w ofercieATAGO ?

Refraktometry cyfrowe kieszonkowe

Refraktometry
Kieszonkowe

Mobilne refraktometry cyfrowe z pamięcią i bezprzewodową transmisją danych. Wodoszczelne, idealne pracy w trudnych warunkach.
Refraktometry lunetkowe

Refraktometry
Lunetkowe

Refraktometry bez elementów elektronicznych, proste, niezawodne,  wodoszczelne z funkcją ATC, teraz w nowatorskich rozwiązaniach.
Polarymetry przenośne

Polarymetry
Przenośne

Nowatorskie, hybrydowe urządzenia do natychmiastowego pomiaru polaryzacji i refrakcji. Niezwykle wytrzymałe i kompaktowe.
Palrymetry laboratoeyjne

Polarymetry
Laboratoryjne

Legendarna seria refraktometrów RX. Pełna automatyka, wbudowane metodyki dla różnych mediów, wyjątkowa niezawodność.
Refraktometry laboratoryjne

Refraktometry
Laboratoryjne

Legendarna seria refraktometrów RX. Pełna automatyka, wbudowane metodyki dla różnych mediów, wyjątkowa niezawodność.
Refraktometry abbego

Refraktometry
Abbego

Stosowane w przemyśle jak i w nauce. Wersje wielofalowe są powszechnie spotykane w placówkach naukowych oraz działach R&D.
Refraktometry przemysłowe

Refraktometry
Przemysłowe

Sterowanie procesami produkcyjnymi w oparciu o stężenie produktu. Urządzenia InLine dają ciągły, bezpośredni odczyt nD, Brix lub przeliczają te wartości na inne, dowolne skale.
Wiskozymetry

Wiskozymetry
Technologiczne

Małe, kompaktowe wiskozymetry technologiczne zasilane bateryjnie lub sieciowo. Idealne do szybkich testów lepkości.
Kwasomierze

Refrakto-Kwasomierze
Przenośne

Tytanowe elektrody konduktometryczne zintegrowane z czujnikiem refrakcji. Jednoczesny pomiar kwasowości i Brix.
Pomiar brix

Bezdotykowy pomiar Brix

Bezinwazyjny pomiar Brix oparty na absorpcji podczerwieni. Idealny do określania dojrzałości owoców bez ich naruszania.
Pomiar nasycenia co2

Miernik nasycenia CO2 i Brix

Jednoczesny pomiar nasycenia dwutlenkiem węgla i poziomu Brix. Szybka kontrola jakości napojów gazowanych.

Prezentacje

Jakość refraktometrów ATAGO broni się sama, dlatego o ile to możliwe, dla urządzeń laboratoryjnych zawsze proponujemy prezentacje i szybkie testy.

Testy na produktach

Różnoroność zastosowań powoduje, iż tylko testy na rzeczywistych produktach pozwalają na weryfikację możliwości refraktometrów.
Nie jesteś pewien? Prześlij próbki, my dokonamy analiz!

Doradztwo

Ponad 30 lat doświadczenia to ogrom wiedzy, której nie można znaleźć w żadnym podręczniku. Kupując u nas produkt, kupujesz również nasze wsparcie i doradztwo.

Bardzo udany refraktometr laboratoryjny, łączący w sobie nowoczesne rozwiązania ze sprawdzoną japońską niezawodnością i unikalną precyzją refraktometrów grupy RX. Posiada bardzo wydajny układ Peltie’ra, pozwalający

Ultraprecyzyjny refraktometr o dokładności ±0.010%Brix (±0.00002nD) z wbudowanym modułem Peltiera, automatycznym rozpoczęciem cyklu pomiarowego po osiągnięciu żądanej temperatury, możliwością ręcznej kalibracji, wprowadzenia 60 indywidualnych skal

Nowoczesny refraktometr ogólnego stosowania. Doskonale nadaje się do pomiarów wszelkich soków owocowych, żywności, napojów, sosów, ketchupów, przecierów pomidorowych, dżemów niskosłodzonych oraz marmolady. Refraktometry PAL wyposażone

Refraktometr przenośny o dokładności zbliżonej do urządzeń laboratoryjnych. Refraktometr pozwala na definiowanie 4 skal własnych poprzez wprowadzenie współczynników równania y=ax+b. Daje to możliwość automatycznego przeliczania

Miernik nasycenia CO2 (dwutklenku węgla) oraz Brix w napojach gazowanych. Pozwala na pomiar w butelkach z zakrętkami metalowymi, z tworzywa, kapslowanymi oraz w puszkach. W

Przenośny polarymetr cyfrowy. Nie wymaga stosowania rurek polarymetrycznych. Całkowicie automatyczny pomiar w ciągu 7 sekund, z przeliczeniem wyniku na drogę optyczną o długości 100mm lub

Nowoczesny, bardzo szybki i precyzyjny polarymetr automatyczny a także sacharymetr, z możliwością inteligentnej wymiany danych z refraktometrami RX-i. Dokładność (±0.005°) i szybkość działania (4 sek.

PEŁNA OFERTA REFRAKTOMETRÓW

Zapraszamy na nasz serwis poświęcony wyłącznie refraktometrom, polarymetrom i innym produktom ATAGO.

Mini Market ATAGO

Skontaktuj się z nami

Regularne dostawy

Przeglądy okresowe

© Conbest 2024. All Rights Reserved. Powered by Conbest