• +48 12 261 95 00
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystko o Refraktometrach

Refra BLOG

Blog o refraktometrach. Jaki prawidłowo mierzyc refraktometrem? Jak interpretować wyniki? Najcześciej popełniane błedy. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz na naszym blogu refraktometrycznym.

Nowości

Ciekawostki

.

Recenzje

Porady

ATAGO systematycznie wyposaża swoje urządzenia przenośne w funkcję bezprzewodowej transmisji danych opartą o NFC (Near Field Communication). Dzięki NFC możliwe jest przekazywanie danych np. z refraktometru PAL na bardzo bliskich odległościach. Wystarczy, że zetkniemy ze sobą telefon komórkowy z refraktometrem, i w ciągu sekundy wszystkie dane mamy przeniesione, zarchiwizowane, w razie potrzeby przeliczone na inne

Wrocławskie Afrykarium wykorzystuje do pomiarów zasolenia wody morskiej refraktometry japońskiej firmy ATAGO . Na stanie Afrykarium pozostają: cyfrowy refraktometr akwarystyczny PAL-06S oraz lunetkowy Master-S/Mill-a. Ten krótki materiał realizowano właśnie na terenie Afrykarium.

Oprogramowanie do zarządzania grupą refraktometrów PAL. Po zbliżeniu do czytnika refraktometr jest automatycznie rozpoznawany, zapisane w nim dane są pobierane i zapisywane w formacie Excel i/lub csv. Pliki są automatycznie porządkowane, pozwalając na łatwe przeglądanie wyników z pobranych z danego urządzenia.

Conbest


Conbest Sp. z o.o.
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16
tel: +48 12 261 95 00

Nie przegap!

MiniMarket

© Conbest 2024. All Rights Reserved. Powered by Conbest