• +48 12 261 95 00

Praca w Dziale Sprzętu Laboratoryjnego

Kraków - praca stacjonarna

1. Doradca Naukowo-Techniczny / Sprzęt Laboratoryjny

Gdzie Cię potrzebujemy?

  • Twoim podstawowym miejscem pracy będzie nasze biuro w Krakowie
  • Od czasu do czasu musisz liczyć się z wyjazdami do naszych Klientów, głównie w rejonie Polski południowej

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb i przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Wsparcie merytoryczne przy wyborze odpowiedniego sprzętu
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientem, dbanie o pozytywny wizerunek Firmy
  • Aktywna współpraca w zakresie rozwoju oferty Firmy i jej prezentacji w dostępnych kanałach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: chemia, fizyka, biotechnologia, technologia żywności lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rynku sprzętu laboratoryjnego
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca dobrą komunikację w mowie i piśmie
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty

  • Zainteresowanie marketingiem B2B, nowoczesnymi technikami pozyskiwania Klientów
  • Znajomość programów graficznych, e-commerce, podstaw HTML i CCS
  • Zaangażowanie i kreatywne myślenie

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełny etat
  • Ciekawą, rozwojową pracę w firmie obecnej na rynku od ponad 30 lat
  • Stanowisko, dające dużą swobodę w realizowaniu własnych pomysłów sprzedażowych
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Potrafimy docenić zaangażowanie i kreatywność. Jeżeli w dotychczasowej pracy czułeś, że stać Cię na więcej, zapraszamy do nas!

Prześlij CV wraz z oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Conbest Sp. z o.o. , zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Masz pytania? Napisz!