• +48 12 261 95 00
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Generatory pary do łaźni

Image
Seria elektrycznych wytwornic pary przeznaczonych do instalacji łaźni parowych, klimatyzacyjnych lub zastosowań technologicznych. Produkowane w 15 wielkościach o wydajnościach od 5 do 100 kg/h.
Zasada działania Generatorów Pary
Przepływ prądu elektrycznego przez elektrody zanurzone w wodzie powoduje wytwarzanie sterylnej, czystej i bezwonnej pary, która na skutek wytworzonego w cylindrze nadciśnienia jest przetłaczana do elementu dystrybuującego (lanca parowa). Wytwarzanie pary w urządzeniu przebiega w sposób całkowicie zautomatyzowany. Odpowiednia przewodność elektryczna wody w cylindrze, warunkująca poprawne funkcjonowanie urządzenia, jest utrzymywana automatycznie dzięki cyklicznemu przepłukiwaniu cylindra wodą wodociągową. Częstotliwość tego procesu jest regulowana poprzez układ elektroniczny. Dzięki temu czas pracy cylindrów został znacznie wydłużony.
Generator wytwarza niezbędną ilość pary aż do momentu, w którym mierzona temperatura powietrza osiągnie wymagany poziom. Proces produkcji pary zostaje wznowiony, gdy czujnik wykryje spadek temperatury powietrza poniżej zadanego poziomu.

Skontaktuj się z nami


© Conbest 2024. All Rights Reserved. Powered by Conbest