• +48 12 261 95 00

Praca w Dziale Sprzętu Laboratoryjnego

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Sprzętu Laboratoryjnego

Zakres obowiązków

  • Kreatywna współpraca z Działem Sprzedaży i Zarządem firmy w celu budowania spójnej strategii rozwoju
  • Opieka nad treściami merytorycznymi serwisów www, grafiką, działania SEO, social media
  • Analiza rynku, proponowanie kierunków rozwoju strategii marketingowych i produktowych
  • Zdobywanie doświadczenia poprzez aktywną sprzedaż oferowanych produktów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: chemia, biologia, biotechnologia, fizyka lub pokrewne
  • Dobra orientacja w sprzęcie laboratoryjnym i/lub pomiarowym poparta kilkuletnim doświadczeniem
  • Dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • Znajomość systemów e-commerce i ERP
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • Poczucie estetyki, łatwość formułowania myśli
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty

  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz tworzenia zapytań SQL
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technikami sprzedaży
  • Sumienność, systematyczność, dokładność

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełny etat
  • Niezwykle ciekawą, różnorodną pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w kształtowaniu polityki firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy, wyposażenie w odpowiednie narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu?

Prześlij CV wraz z oświadczeniem zawierającym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Conbest Sp. z o.o. , zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Masz pytania? Napisz!