Dział Sprzętu Laboratoryjnego funkcjonuje nieprzerwanie od początku istnienia firmy Conbest. Swoją ofertę handlową oparliśmy na urządzeniach renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, których jakość odpowiada oferowanemu przez firmę Conbest najwyższemu poziomowi obsługi Klienta. Fachowe doradztwo oraz szybkość i elastyczność działania to podstawowe atuty, dzięki którym Dział Sprzętu Laboratoryjnego zdobywa ciągle nowych Klientów. Pomocny jest w tym nowoczesny system zapytań ofertowych OnLine, dzięki któremu nasza oferta błyskawicznie trafia do Państwa już w chwilę po nadesłaniu do nas zapytania. Szczególnie polecamy dynamicznie rozwijającą się ofertę mikroskopów optycznych, systemów obrazowania i kamer.

e-laboratoria.pl

Kompletne wyposażenie laboratoriów chemicznych, fizykochemicznych i laboratoriów kontroli jakości. Ponad 10 000 produktów. 


Ponad 10 000 produktów dla każdego laboratorium, od zlewki po dygestoria.

Przeglądaj

e-mikroskopy.pl

Mikroskopy optyczne Olympus, Motic i Huvitz. Kompleksowa oferta mikroskopów, kamer, oprogramowania, oświetlaczy i akcesoriów. 


Mikroskopy, systemy obrazowania, oprogramowanie, kamery, oświetlacze.

Przeglądaj

e-refraktometry.pl

Refraktometry i polarymetry japońskiej firmy ATAGO. Pomiar stężenia roztworów.  Wyłączny dystrybutor i centrum serwisowe.


Refraktometry i polarymetry ATAGO.

Przeglądaj

e-szklolaboratoryjne.pl

Szkło laboratoryjne klasyczne, oraz z tworzysz sztucznych. Butelki laboratoryjne, pojemniki, szkło miarowe, biurety, statywy laboratoryjne, pęsety, akcesoria metalowe.


Szkło laboratoryjne, naczynia, szkło miarowe, szybkie testy.

Przeglądaj

Metalografia

Urządzenia do przygotowania próbek mikroskopowych metalograficznych. Przecinarki, szlifierko-polerki, systemy inkludowania próbek, emulsje diamentowe.


Przygotowanie mikroskopowych próbek metalograficznych i materiałograficznych.

Przeglądaj

Badanie czystości i higieny

Luminometry, szybkie testy na baterie, testy na obecność grzybów, liczniki kolonii bakterii, refraktometry do pomiaru stężenia alkoholu.


Luminometry, szybkie testy na bakterie.

Przeglądaj