Atmosfera pracy jest daleka od korporacyjnej. Mały, zgrany zespół dobrze rozumiejących się ludzi pozwala na świetną komunikację i sprawne realizowanie pomysłów. 

Dział Sprzętu Laboratoryjnego

W skład naszego zespołu wchodzą m. in. absolwenci inżynierii środowiska, chemii, fizyki, IT i marketingu, w tym klika osób z tytułem "dr". O bezbłędne dostawy towarów dba nasza sekcja logistyki. Kontakt w terenie jest realizowany przez naszych przedstawicieli regionalnych, choć sami również nie stronimy od wyjazdów. Każde spotkanie z Klientem jest dla nas okazją do zdobycia nowych doświadczeń.  

Dział Klimatyzacji i Nawilżania

Niszowe produkty wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu HVAC, tak więc w Dziale Klimatyzacji królują absolwenci Klimatyzacji i Chłodnictwa. Dział serwisu jest prowadzony przez doświadczonych praktyków i wspomagany przez zespoły terenowe.
   

Dział Instalacji Przemysłowych 

Prawidłowy dobór pomp chemoodpornych wymaga nie tylko dobrej znajomości hydrauliki, lecz również wiedzy o odporności chemicznej materiałów. Jest to przykład umiejętności przewidywania i zadawania odpowiednich pytań.