Kogo najczęściej szukamy?

1Absolwentów chemii, technologii chemicznej, fizyki medycznej, technologii żywności z tytułem inżynierskim lub wyższym. Jeżeli masz doświadczenie w kontaktach z Klientami, będzie to duży plus. Jeżeli masz doświadczenie zawodowe, plus będzie jeszcze bardziej dodatni ;) 

2Ludzi niebojących się nowych technologii i ciągłego poznawania nowych obszarów nauki i techniki. Im bardziej jesteś otwarty i umiesz łączyć różne dziedziny wiedzy, tym lepiej. Krążymy w obaszarze chemii, fizyki i biologii.

3Osób nieobawiających się kontaktów z ludźmi. Naszymi Klientami są świetni fachowcy, pracownicy laboratoriów, instytutów, uczelni. Cenią swój czas, dlatego umiejętność precyzyjnego wysławiania się i kultura osobista są niezbędne. 

4Lubiących od czasu do czasu spędzić parę godzin za kierownicą i w ramach ćwiczeń przenieść karton z zawartością wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tak, instalacje sprzętu i szkolenia są najciekawszą częścią naszej pracy. Będziesz miał okazję odwiedzić miejsca niedostępne dla zwykłych śmiertelników i poznać "od kuchni" tajniki produkcji towarów, które już teraz często widujesz na półkach.  Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży Sprzętu Laboratoryjnego i Pomiarowego

Miejsce zamieszkania: Warszawa lub województwo mazowieckie
Miejsce pracy: Polska centralna i północno-wschodnia

Więcej szczegółów ...