Firma z historią w tle

Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest Sp. z o.o. powstała 21 stycznia 1991 roku z inicjatywy absolwentów i pracowników Politechniki Krakowskiej. Burzliwy okres tuż po transformacji ekonomicznej Polski stanowił z jednej strony niepowtarzalną okazję, z drugiej jednak wielką niewiadomą wymagającą dużej odwagi. Dzięki zaangażowaniu, rzetelności oraz profesjonalnej obsłudze, Conbest od początku istnienia zjednał sobie wiernych Klientów.

Trzy autonomiczne działy

Firma Conbest prowadzi spójną politykę rozwoju opartą na trzech niezależnych działach.

1Dział Sprzętu Laboratoryjnego istniał od pierwszych dni funkcjonowania firmy. Precyzyjnie wyselekcjonowane produkty, pomimo relatywnie wysokiej jak na owe czasy ceny, kreowały zapotrzebowanie i przekonywały nowych Klientów. Pozwoliło to systematycznie rozszerzać asortyment o coraz bardziej zaawansowane rozwiązania. Cały czas zdobywaliśmy cenne doświadczenie, które umacniało naszą przewagę i stymulowało innowacyjność. Do dnia dzisiejszego Dział Sprzętu Laboratoryjnego pozostaje największym działem firmy Conbest.

2Dział Klimatyzacji powstał w rok po założeniu Firmy, jako sposób na wykorzystanie naszej wiedzy z zakresu systemów klimatyzacji i nawilżania. Pomysł na obsługę niszowych inwestycji, wymagających dużej wiedzy specjalistycznej, doskonale się sprawdził w praktyce. Klimatyzacja precyzyjna oraz systemy nawilżania powietrza stworzyły stabilną bazę rozwoju.

3Dział Instalacji Przemysłowych wyodrębnił się jako ostatni, oferując chemoodporne pompy dozujące, monolityczne pompy wirowe z tworzyw sztucznych oraz systemy podtrzymywania temperatury na rurociągach i zbiornikach. Obecnie koncertujemy się głównie na systemach dozowania mediów agresywnych.